Her bakımdan kazançlı çıkın.

Her bakımdan kazançlı çıkın.

Her bakımdan kazançlı çıkın.



2014-2016 yılları arasındaki Ford Transit Courier ve Tourneo Courier’larda avantajlı bakım fiyatları Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor!

Siz de 2 Mart – 31 Aralık tarihleri arasında Ford yetkili servislerine gelin, Motorcraft yağları lansmanına özel Transit ve Courier araçlarınızın bakımını KDV dahil 499 TL’ye yaptırın. Üstelik %25’den başlayan indirimli mazot filtresi değişiminden de yararlanın.1


1 Kampanya 2014, 2015 ve 2016 model Courier araçları kapsamaktadır. Standart garantisi devam eden ve FordGüvence kapsamındaki araçlar kampanyaya dahil değildir. Kampanya periyodik bakım değildir ve sadece aracınızın motorunun temel bakımını gerçekleştirmektedir. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 31 Aralık 2020 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Servis Randevusu

Bilgi Alın